GÜVENLİ PAYLAŞIM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜVENLİ PAYLAŞIM FORUM

GÜVENLİ PAYLAŞIM FORUMHoşgeldin,
son ziyaretiniz: Gerçekleşmiştir
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  PORTALPORTAL  DONATE  Latest imagesLatest images  BUGÜNKİ MESAJLAR  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
sadık özdoğan (872)
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu I_vote_lcapgünümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu I_voting_bargünümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu Vote_rcap 
oğuzhan (838)
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu I_vote_lcapgünümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu I_voting_bargünümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu Vote_rcap 
Admin (368)
burak (213)
cengizci-06 (174)
bilge (47)
osman (44)
Berk Lakot (31)
dj_akin_61 (29)
arif (26)
En son konular
» ORHAN ESEN 11 ALBÜM
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptyCuma Nis. 26, 2013 2:34 pm tarafından delibatak

» FERDİ GÜRSES SENİDE Mİ KAYIP ETTİM - YALANCI
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptyC.tesi Mart 02, 2013 12:58 pm tarafından malic

» netokur ve gvz katılımsız
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptySalı Ara. 04, 2012 10:37 pm tarafından cascadeferhat

» talks - 4 full indir
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptySalı Ağus. 07, 2012 5:09 pm tarafından roseela

» jaws 12 64 bit ingilizce indir
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptySalı Mayıs 15, 2012 8:25 pm tarafından volkansa1981

»  Dikte Genel Profesyonel indir
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptyPtsi Mart 28, 2011 3:49 pm tarafından mcprotez

» Top speed için yeni araba"
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptyPaz Mart 27, 2011 12:45 am tarafından burak

» Shooting range
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptyÇarş. Mart 23, 2011 6:50 pm tarafından burak

» e-speak yeni versiyon
günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptyPaz Mart 20, 2011 7:58 pm tarafından burak

günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu

YazarMesaj
oğuzhan
Moderatör
Moderatör

YER : ankara
Rep Gücü : 3
Tecrübe Puan'ı : 2523
Doğum tarihi : 05/11/95
RUH HALİ : SAKİN
Hangi Takımlı : Galatasaray
İş/Hobiler : bilgisayar.
Erkek Hakkımda : oğuzhan al dede korkut anadolu lisesi 1. sınıf öğrencisiyim. orta derecede bilgisayar kullanıcısıyım.

günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu Empty
MesajKonu: günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu   günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu EmptyPerş. Şub. 03, 2011 3:49 am

öncelikle arkadaşlar şunu belirtmek iserim benim hem sayın merhum mehmet akif ersoya hemde istiklal marşımıza saygım ölçülmeyecek kadar sonsuzdur sadece bu bir espiri ve günümüzü anlatan bir şiir gibi buyrun okuyun.

Bakma, dönmez şafak vakti yurttan kaçan o alçak
Dönmeyip Amerika'da, arlanmaksızın yaşayacak.
O benim milletimin hırsızıdır, yurdu soyacak,
Hortumladıkları benimdir, milletimindir ancak.

Çalma kurban olayım hepsini, ey hırslı çakal
Gariban halkımada bir pul, bırakacak kadar al
Olmaz sana ***ürdüğün paralar sonra helal
Hakkını vermezsen burdaki ortaklarının behemal

Ben ezelden beri aç yaşadım, aç yaşarım
Hangi hükümet beni kurtaracakmış? Şaşarım
Kurumuş musluk gibiyim, ne akar ne taşarım
Yırtsam da bir tarafımı, hiç görülmez başarım.

Mali Krizler, yoluna örmüşse çelikten duvar,
Benim cağız, ceğiz diyen bir hükümetim var
Bağırsın korkma, nasıl işimize burnunu sokar,
Avrupa Birliği denen tek dişi kalmış canavar.

Arkadaş, Meclise namusuyla çalışanları uğratma sakın
İşe aldıracakların, olsun hep sana yakın
Gelecektir, cezanı vereceği günler Hakkın
Kim bilir belki yarın, belki yarından da yakın.

Yaktığın yerleri orman diyerek geçme, tanı
Çalışanı işten at, doldur kadroya yatanı
Gözleri açık yatır seni kurtaran atanı
Satılmadik o kaldı, durma satıver vatanı.

Sermaye mutlu olsun, olsa da çevre feda
Semizletin Apo'yu, mezarında dönsün Şüheda
Uydurma kanunlarla Meclisten getirin seda
Onbin Yıllık tarihe, yurdum ederken veda.

Cümlenizin bu yurdu yok etmek mi emeli?
Yediginiz herzelere başka ne demeli?
Oyuverin altını, iyice sallansın temeli
Yurdumun ki, sonunda vatandaş kükremeli....

O zaman durur belki gözümden akan yaşım
O zaman doğrulur belim, yukarı kalkar başım
O zaman boşa gitmez yıllar süren uğraşım
HESABINI VERİP TE GİTTİĞİNİZ GÜN KARDAŞIM...

Dalgalanın sizde dolar gibi şimdi ey suçlular
Olsun artık soyguncuya vurulacak bir yular
Ebediyen, öyle yok hesapsız bir iktidar
Hakkıdır Garip yasamış vatandaşın da gülmek
Hakkıdır ezilmiş milletimin aydınlık bir İstikbal.....

günümüzde bir istiklal marşıyazılsa ancak böyle olurdu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» adet böyle- tiyatrosu indir
» cengiz kurtoğlu - Böyle Ayrılamayız